Přejít na menu - Přejít na obsah
 
Hlavní menu:
Copyright © 2017 AB centrum, All Rights Reserved | Webdesign by Starejplegik
WYSIWYG Web Builder
Máme v péči:
Zdravotní pojišťovny se kterými spolupracujeme:

  Poskytujeme komplexní ambulantní služby v oboru fyzioterapie, rehabilitace, specializace na sportovní úrazy pro dospělé i dětské pacienty.
Inovované fyzioterapeutické ambulantní zařízení zabývající se diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového aparátu. Základem péče je individuální přístup ke každému pacientovi/klientovi, na jehož základě je zvolena fyzioterapie doplněna o fyzikální léčbu. Zařízení je vhodné pro všechny pacienty trpících akutní i chronickou bolestí po operacích, úrazech kolen, kyčlí, ramen, kotníků, zápěstí i pro klienty s bolestmi páteře, hlavy, zad, kloubů, pro pacientky s poruchami funkce pánevního dna a funkční sterility.
Dále ošetříme pacienty s neurologickým onemocněním, sportovce, ale i managery a osoby se sedavým typem zaměstnání, děti s vadným držením těla.
Fyzioterapie prostřednictvím využití speciálních technik a přístupů cíleně odstraňuje, event.tlumí bolest v pohybovém aparátu, pomáhá udržet zdraví, přispívá k pomalejšímu opotřebování a stárnutí organismu, zmenšuje únavnost a zrychluje schopnost regenerace těla po fyzické i psychické zátěži.