Přejít na menu - Přejít na obsah
Zdravotní pojišťovny se kterými spolupracujeme:
 
Hlavní menu:
Copyright © 2017 AB centrum, All Rights Reserved | Webdesign by Starejplegik
WYSIWYG Web Builder
Máme v péči:
Klasická, Švédská Havajská masáž Indická masáž hlavy Breussova masáž
Rekondice a regenerace
  Každému z nás se občas stane, že je po dlouhém dni v práci, velkém fyzickém výkonu nebo v důsledku nějaké stresové životní události napjatý a strnulý. Pomoc je v takém případě nasnadě. Důležité je dosáhnout uvolnění napětí, což umožňují masáže. V našem fyzioterapeutickém a masážním centru v současné době provádíme několik druhů masáží jako je klasická (švédská) masáž, která je nejrozšířenějším typem relaxační masáže; havajská masáž, která se kromě relaxace těla zaměřuje také na vytváření duševní rovnováhy; indická masáž hlavy, která harmonizuje tělo i duši a nakonec Breussova masáž, která má silné regenerační účinky na páteř.
  Účinek masáží není pouhé uvolnění svalů a relaxace těla. Sekundárně masáže pomáhají k dosažení psychické pohody a vnitřní harmonie, odstraňování nežádoucího stresu, ale také k nárůstu autoregenerace.
  Všechny masáže v našem centru na Praze 4 provádí vysokoškolsky vzdělaní fyzioterapeuti, kteří za sebou mají dostatek praxe v oboru, díky čemuž přesně vědí, které části vašeho těla mají při masáži věnovat největší pozornost. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému klientovi, a proto se nemusíte obávat, že vám bude poskytnuta masáž, která se nehodí pro řešení vašich problémů.
  Pokud sháníte profesionální a kvalitní masáže na Praze 4, neváhejte a navštivte nás.